Як доглядати за шкірою з великими порами?
Боротися з розширеними порами – річ, далеко не завжди вдячна. Тому ми зібрали для вас робочі методи, які обіцяють виключно успіх у досягненні шовковистою, гладкою шкіри. Приступайте до їх впровадження у свій б'юті-моціон як можна швидше!
Шукайте в складі ретинол
Кошти з ретиноїдами непогано очищають пори і сприяють меншою вироблення себума. У союзі з ретинолом будь-які лікарські і косметичні формули впливають значно результативнішим. Підвищення пружності також входить в коло його впливу, що тим самим візуально робить пори менш помітними. Хто не в курсі: ретинол це той же вітамін А, тому не проходьте стороною, коли прочитаєте на етикетці таку назву. Але не одним ретинолом єдиним – відмінно регулює шкірне сало: чайне дерево, кремній, саліцилова кислота, цинк.
Давайте шкірі «дихати»
Дівчата, які використовують тональний крем, володіючи розширеними порами – надають собі ведмежу послугу. Тональник осідає в глибині часу, що робить їх більш помітними і великими. Забиті пори, стають показником того сумного для епідермісу факту, що шкіра не дихає. Адже саме завдяки протоках сальних залоз відбувається вихід забруднень. Коли пори «забиті», немов пробки, а якщо ще і зашліфувати їх тональним кремом – в дерму перестає надходити кисень і відбувається розмноження бактерій – отже, прищів і ще більш посиленою ситуації з порами не уникнути.
Робіть очищаючі, глиняні маски
Щоб прибрати зайве з часу до вас поспішає Чіп і Дейл у вигляді масок з білої і зеленої глини.
Вони врятують вас від чорних крапок, блискучою Т-зони і висипань. Застосовуйте таку маску два-три рази в тиждень по вечорах. Важливий момент: необхідно дочекатися, поки суміш висохне на обличчі і стане твердою – тільки після цього її можна змивати. Глина відповідає за видалення забруднень, в тому числі і глибоких, а також активізацію кровообіг і матування шкіри обличчя.
Використовуйте праймер
Побачити свою шкіру оксамитовою і без єдиної розширеної пори можна, якщо подружитися з таким, для кого-то ще новомодним засобом, як праймер (вона ж база під макіяж). Її жирний плюс, на відміну від звичайного тонального крему, полягає в силіконовій формулою, яка в одну секунду заповнює пори, так ефективно, що їх наявність здається неможливим. Словом,
обов'язково загляньте в косметичний магазин і придбайте собі на пробу пару праймерів. Можемо сміливо радити вам спробувати базу під макіяж MAC Prep + Prime Moisture Infusion Serum – вона творить справжні дива з проблемною шкірою. Але як би не був гарний праймер, використовувати його кожен день. Адже, як не крути, шкіра з них не дихає. Плюсзабивание пора, також ніхто не скасовував.
Не налягайте на жирну їжу
Ні для кого не секрет, що передвісником майже будь-яких проблем з шкірою, є шкідлива їжа.Тому намагайтеся все ж мінімізувати її кількість у своєму раціоні. Або якщо без порції Біг-Маку та кока-коли ваш день рідко обходиться, то візьміть за правило влаштовувати собі триденний детокс один раз в місяць. І так, пийте воду, багато води!
Матируйте шкірний покрив
Припудрювання, по суті, надає виключно зоровий ефект. Але поки всі вищеописані процедури подіє, нічого не заважає зробити хід конем і, хоча б візуально, але зменшити видимість пір. Матувати шкіру, до речі, можна не тільки пудрою, але і
спеціальними матуючим серветками, які крім видалення блиску, убезпечать від виникнення висипань і подразнень.
Використовуйте отшелушивающие засоби
Відшарування рогових клітин і вирівнювання шкіри – необхідна умова здорової шкіри. Обзаведіться ефективними пилингами і скрабами, і поліруйте ними шкірний покрив один, максимум два рази на тиждень. Поєднуйте домашнє відлущування з походами до косметолога на чистку один раз в місяць. Такий комплекс очисних процедур вбереже шкіру від
появи новеньких пір в строю і поступово позбавить від уже наявних.