Ідеї макіяжів на свято
Запросили на День народження в кафе, на вихідних вирішили зібратися з друзями, коханий (нарешті) запропонував вийти в «світло»: театр, ресторан плюс прогулянка. Виглядати так, щоб дуже урочисто не хочеться, та й денний, повсякденний макіяж явно не до місця. Як знайти баланс між стразами, блискітками і «гігієнічна помада + туш»? У статті пропонуємо рішення.
Що знадобиться?
Щільний тональний крем. Важливо, щоб стійкий і з хорошою перекриває здатністю.
Рум'яна, сяючий хайлайтер, бронзери. Чудово, якщо в більш темних відтінках, ніж «на кожен день».
Праймер. Зайвим точно не буде.
Туш для створення об'єму. Виразні вії – без них нікуди.
Накладні вії. Не поспішайте думати, що вам не потрібні віяла. Головне їх акуратно вставити, і будуть як «рідні».
Помада. Червоний, персиковий, рожевий. Чи може сливовий або теракотовий?
Тіні. Що у вас – палетка, «одиничка» або повна їх відсутність? Знайдемо рішення.
Підводка або олівець. Якщо ви за максимальну природність, то – олівець. Любите, коли «яркинько» – хапайте підводку.
Засоби для брів. Тут сильно радити не буде, з бровами все індивідуально.
Макіяж бебі дол
Підійде для молодих дівчат. Акцент на свіжість і юну красу. Бебі дол перекладається з англійської як «лялечка». Знають про цей мейк-ап не всі, хоча існує він ще з двадцятого століття. Зараз, дивлячись на вічно молодих японок з ляльковими обличчями, про нього згадали. Що за чим наносити? Розповідаємо: домігшись праймером і тональним кремом ідеального тону, приступайте до головної в макіяжі бебі дол – очам. Тут можна трохи розгулятися – пускайте в хід накладні вії (пучкові – кращий вибором), малюйте стрілки і наносите тіні помітних відтінків. Рум'яна нехай будуть персиковими або рожевими. Ретельна розтушовування – обов'язкова. Для губ підійде як блиск, так і помада. Але відтінок може бути чи не єдиним – і це, звичайно, рожевий. Як зробити мейк-ап в стилі бебі дол ще превосходней? Використовувати тональний крем на тон світліше. Які відтінки краще не наносити? Сірі, коричневі і червоні.
Акцент на губи
Женщина на то и женщина, что у нее всегда будет в косметичке помада какого-нибудь сумасшедшего оттенка. Уровень «сумасшедшости» имеет большой разбег. Для кого-то матовая помада винного цвета – возмутительно вызывающая. К чему мы ведем? А к тому, что, если для вас в обычной жизни палитра оттенков для губ включает – бесцветный бальзам для губ, слегка поблескивающий блеск или максимально натурального оттенка помада, которую только смогли найти. То праздник или выходной день для вас – тот случай, когда стоит выгулять помаду, которая ежедневно остается в сторонке. С помощью союза из консилера и тонального крема обеспечьте безупречно ровный цвет лицу, припудрите прозрачной матирующей пудрой и переходите к оформлению бровей. Брови должны быть в этом мейке одинаковыми словно две палочки Twix, потому выделите на них времени как можно больше. Доведите до совершенства тон румянами, хайлайтером и бронзером. И только после этого переходите к основному – нанесению помады. Здесь можно поиграться с выбором оттенка: гармонично впишется во весь образ или будет контрастировать. Глаза, кстати, лучше вовсе не красить. Разве что слегка коснуться тушью.
Акцент на тени
У 2019 році злетів тренд на яскраві тіні, нанесені сольно на всі рухоме повіку. З даною технікою впорається навіть повний «чайник» в макияжном мистецтві. Підготуйте область верхнього століття – нанесіть щільний шар якісного праймера. Це важливий етап. Якщо ви не «про грунтуете» робочу зону, то тіні скотяться в неприятнейшую смужку. Порада: якщо праймера немає, можна замінити його консилером. Розмашистими рухами нанесіть тіні на верхню повіку. Тіні можуть бути пудрові або кремові. Єдина умова – вони повинні бути щільними і помітного відтінку. Тобто, якщо у вас в арсеналі, вже давно чекають свого зоряного часу тіні жовтого, смарагдового, помаранчевого кольору. Настав час продемонструвати світу. Що стосується решти мейк-апу, то робіть його в дусі «макіяж без макіяжу».