Демакіяж: строго за правилами
Змивати макіяж чи ні? Питання, яким частенько вимотують себе дівчата вечорами. Після плідного трудового дня, здається, що відправитися у ванну кімнату: змити декоративну косметику, вмитися і нанести догляд – завдання нездійсненне. На що, косметологи, у свою чергу, заявляють, що пропускати демакіяж не можна ні за яких обставин! Ну, звичайно, якщо ви прагнете до красивого, здоровій шкірі, в чому ми не сумніваємося. У цій статті ми розповімо, як правильно змивати макіяж, а також підкажемо кошти, які «начисто» видаляють декоративну косметику.
Почнемо з того, що способів очистити шкіру існує дуже багато. І визначити для себе одне єдине засіб, який ідеально підійде як для теплого періоду, так і для холодного, буде комфортний при домашньому використанні і в подорожі, важко. У поїздці, наприклад, краще одноразових серветок і мініатюрної версії мицеллярной води виробники, поки нічого не придумали. У машині, літаку або автобусі змити декоративну косметику такими способами, справа абсолютно не клопітка, і не займає багато часу. А якщо раптом міцелярна вода проллється прямо у валізі, в тісному сусідстві з вашим гардеробом, прозора, делікатна формула абсолютно не нашкодить одязі.
Для зняття ж «повного бойового розфарбування» після вечірніх заходів, кращим інструментом безумовно є двофазний засіб. Наприклад, таке як Bobbi Brown Instant Long Wear blue. Виробник обіцяє, що формула впорається як з водостійкою тушшю, стійкою підводкою, так і матовою помадою, яка тримається 24 години». А після себе залишить відчуття чистоти і свіжості, без шкоди для ph-балансу вашої шкіри.
Який засіб вибрати на кожен день?
Однозначної відповіді на це питання, немає. Бо як стан шкіри постійно змінюється, якщо, припустимо, ви не виспалися, то шкіра з жирної, комбінованої перетворюється в суху, чутливу і запалену. Яким засобом вам варто скористатися сьогодні впливає також погода за вікном: лютують морози або щосили гріє сонце. Також важливий фактор – самопочуття. Адже часом хочеться провести цілий ритуал з маслами, ароматними свічками і самомасажем. А буває, що організм вже пів години як знаходиться в «сплячому режимі», і здається, що і одна хвилина, це багато для видалення косметики з обличчя. В останньому випадку, тримайте на туалетному столику MAC Mineralize – він швидко і ефективно очистить пори від макіяжу, і підготує шкіру до наступного етапу.
А що потім, коли змили макіяж?
Вмиваємося пінкою або гелем для вмивання. Практично всі засоби для демакіяжу містять Пари, які залишаючись на шкірі, можуть викликати роздратування. Тому обов'язково вмиваємося, протираємо обличчя тоніком і наносимо зволожуючий крем.
«Не вимагає змивання» - вірити?
Міцели в мицеллярной воді і Пави в інших засобах – при постійному знаходження на обличчі викликають почервоніння, сухість і роздратування. Тому косметологи радять завжди(!) змивати засіб для зняття макіяжу з обличчя, щоб уникнути неприємних, побічних ефектів.
Підсумок такий: спостерігайте за станом своєї шкіри і використовуйте той спосіб демакіяжу, який їй необхідний в даний момент. Це і є найкраще правило.