Кисті для макіяжу: базовий набір
Якщо поцікавитися у професійних візажистів, без чого вони не представляють якісно виконаний мейк-ап. То напевно хор з гуру макіяжу дадуть відповідь, що безсумнівно, без надійних макіяжних пензликів. І це не дивно, адже хіба можна втілити техніку «smoky eyes» або «cat eye» без помічників. Або нанести бездоганно ідеальний контур червоної помади. Звичайно ж – ні. Саме тому ми підготували для вас матеріал, який допоможе зрозуміти: які кисті для макіяжу бувають, чим відрізняються і без якихось, ну ніяк не обійтися.
Перш за все необхідно визначити основний комплект, який дозволить створити make-up будь-якого рівня складності. Також перед покупкою інструментів, варто подбати про місце, в якому вони будуть зберігатися. Це можуть бути різні чохли, спеціальні косметички або кейси. Але, напевно, кращим рішенням буде – тубус. Його зручна конструкція дозволяє тримати пензля в вертикальному положенні, що захищає щетину від деформації. А от місце для кистей фахівці радять виділити в сухому приміщенні, куди не потрапляють сонячні промені. І ні в якому разі це не має бути ванна кімната, де напевно, багато хто звик їх зберігати. Вологе повітря дає підстави до розмноження бактерій, так і клей, яким скріплено ворсинки при підвищеній вологості починають з часом випадати.
Основа основ: кисті без яких не обійдеться жодна дівчина
Кисті для тонального крему
Щоб створити ідеальний тон знадобитися насамперед кисть із синтетичного ворсу, так як вона не буде вбирати в себе занадто багато продукту, як це трапляється з натуральними, пористими волосинками. Класичний варіант, який давно вже полюбився багатьом дівчина – це плоска кисть-шпатель. Вона відмінно працює з будь-якими видами текстур і дозволяє нанести тонкий, непомітний шар. Друга за популярністю – камера кисть. Має округлий вид з щільно набитих ворсом, прекрасна для рідких текстур і для нанесення тонального крему насиченим, щільним шаром. І останній винахід в beauty-індустрії – це кисть-дуофибра, набита двома видами ворсу, довгим і більш коротким. Купувати відразу все не має сенсу, якщо звичайно у вас не величезна колекція тональних основ з різною консистенцією.
Кисті для пудри і рум'ян
В першу чергу вони повинні бути виконані з натуральної щетини поні, кози або білки. Саме завдяки м'якості таких ворсинок можна легко контролювати кількість набраного продукту і отримати в результаті: рівна, легкий шар косметики. Для пудри кисть повинна бути – великий, пухнастою і з добре набитим ворсом. Рум'яна можна наносити цієї пензлем, але краще, якщо у вашому арсеналі буде також присутній кисть менше, окремо для рум'ян.
Кисть для брів
Если вы каждое утро оформляете брови декоративной косметикой, в вашей косметичке обязательно должна присутствовать скошенная, упругая кисточка небольшого размера. Такой кистью можно с легкостью нарисовать как плавные, мягкие линии, так и четкие, графичные брови. Если вы покупаете кисти для макияжа в наборе, то часто в него уже входит щеточка для расчесывания бровей и ресниц. Но если таковой не обнаружилось, то просто промойте аппликатор со старой туши – и не нужно будет тратиться дополнительно.
Кисти для макияжа глаз
Для макіяжу очей необхідно мати кілька кистей. Одна, побільше для нанесення тіней на всі рухоме повіку, а друга трохи менше і попушистей, для їх розтушовки. Це основні кисті – без яких з нанесенням тіней не впоратися. Але існує ще зовсім маленька пензлик для точкового нанесення пігменту. Без неї не обійтися при виконанні техніки макіяжу smoky eyes. Також вона відмінно підходить для розтушовування контурного олівця.
Кисть для губ
Ось без будь кисті жоден візажист ну вже точно не вийде на роботу. Хоча багато дівчат і вважають цю кисть не обов'язковою, все ж кожен досвідчений візажист знає – що тільки з пензлем для губ можна бездоганно нанести помаду щільного, насиченого відтінку.