Вміст косметички: збираємо базовий набір
Всі ми знаємо, що немає нічого об'ємніший маленької жіночої косметички. У ній часто можна виявити абсолютно несподівані речі, на зразок запальнички або не друкарської кулькової ручки. А ось корисні косметичні або «sos» кошти, у вигляді пластиру або ватних паличок, залишаються лежати на полиці у ванній кімнаті тоді, коли вони життєво необхідні. Тому ми з'ясували, що варто покласти навіть у переповнену косметичку, а що «без втрат» для зовнішнього вигляду можна залишити вдома.
Кращі друзі дівчат – це не тільки діаманти, але і косметички. І щоб їх вміст в будь-якій ситуації, спадало вам на допомогу або просто підтримувало акуратний мейк-ап нанесений вранці, необхідно заздалегідь подумати про наповнення косметички. У середньому вони діляться на об'ємну, яка використовується для організації всього арсеналу і зберігання б'юті-засобів в домашніх умовах. Друга «переносна» – в неї кожна дівчина намагається помістити мінімум косметики. Що в неї покласти, а що не варто залежить від того, ви звикли робити макіяж перед виходом будинку за туалетним столиком або віддаєте перевагу «наводити красу» в дорозі або на робочому місці. У такому разі обсяг і габарити такий косметички будуть нагадувати стаціонарну косметичку або зовсім професійний кейс для візажистів. Також залежить від кількості шарів декоративної косметики у вашому денному макіяжі і як часто ви вирушаєте з офісу прямо на вечірку.
Проаналізувавши кількість «потрібних» косметичних засобів, розташованих у вашій косметичці, напевно помітите, що їх набереться не менше 10. Заощадити простір без обмежень за кількістю тюбиків та баночок допоможуть мініатюри. Наприклад, це можуть бути пробники з журналів або косметичних магазинів. Також вигідно купувати повнорозмірні або об'ємні, професійні продукти і переливати їх в маленькі пляшечки і дозатори. З парфумами можна поступати також, майже кожен аромат має свою зменшену копію, яка не буде займати багато місця в сумочці.
Якщо мейк-ап ви накладаєте по дорозі на роботу або в офісі, то у вашій косметичці повинні бути присутні засоби по догляду за шкірою: лосьйон, крем для обличчя і сироватка. Не зайвим буде тримати про запас і міцелярно воду, зважаючи на те, що може знадобитися змити або скорегувати невдалий макіяж. З декоративною косметики необхідними предметами будуть – тональний крем, основа, контурний олівець або лайнер, туш, палетка тіней на кілька відтінків і помади ніжного, нюдового кольору для повсякденного носіння і яскравого, чуттєвого відтінку для вечірніх виходів. Але це ще не весь список дівчини, яка 24/7 виглядає чарівно. В косметичку бажано ще вкласти «життєво необхідні речі», такі як пилка, масло для кутикули (в олівці зручніше і не протече), антисептик для рук, ватяні палички, спонж і пару кистей для нанесення макіяжу. Гребінець, заколки, резинки – також не будуть зайвими у вашій сумочці.
Вміст косметички – важливість для краси прекрасної статі представляє величезну, але і сама косметичка також повинна бути стильною і зручною. Для того щоб упорядкувати весь хаос б'юті-коштів звертайте увагу на внутрішній світ аксесуара для зберігання косметики, чим більше буде кількість секцій та осередків, тим простіше буде організувати простір. Матеріал косметички вибирайте легко піддається чищення і бажано, темного відтінку, тому як фарбувальні пігменти, напевно, будуть періодично потрапляти на поверхню органайзера.