Правила догляду за шкірою взимку
Сріблястий сніг вже вкрив опале листя, а значить, саме час діставати з шафи свій вгодований пуховик або розчісувати пухнасту шубку. І звичайно, змінювати звичайний догляд за шкірою на спеціальний, який захистить від вітрів, морозів і сухого повітря в приміщенні. Про це і буде наша стаття, а саме, як допомогти шкірного покриву пережити зиму і не вийти з неї з сухим, зневодненим епідермісом.
1. Перше, що відрізняє зимовий період від інших сезонів, це різкі перепади температур: на вулиці холодно, а в приміщення тепло. Також за опалення в будинку і офісі постійно сухе повітря, що позначається на шкірі, підвищеною чутливістю і роздратуванням. Вирішити цю задачу можна купивши, зволожувач повітря або поставивши в кімнаті ємність, наповнену водою. Так само підтримувати рівень вологості шкіри допоможе термальна вода, рекомендують її розпилювати на обличчя кожні два-три години.
2. На полиці у ванній кімнаті варто провести невелику ревізію, і почати потрібно з очищувальних засобів. Якщо спекотним літом неможливо обійтися без гелів, що очищають шкіру «до скрипу», то в зимовий час-очищати шкіру варто виключно м'якими і щадними засобами. Для зняття макіяжу замініть міцелярно воду на гідрофільні масло, воно не тільки ретельно знімає макіяж, але і збагачує шкіру вітамінами.
3. Далее по списку дел в декабре смена привычного увлажняющего крема на более густой и питательный крем для лица. Также обратите внимание на состав крема, вам нужны те, в которых содержатся компоненты способствующие удержанию влаги в эпидермисе, например: силиконы, сорбиты, масла, гиалуроновая кислота, мочевина и глицерин. Наносить крем нужно за 30-40 минут до выхода на улицу, чтобы он успел впитаться и активировать защитные процессы кожи от окружающей среды.
4. Не забуваємо, що з приходом зими у шкіри підвищується «апетит» і тепер, щоб шкіра «нормально» функціонувала, не була роздратованою, почервонілий і з лущенням, їй необхідно додаткове харчування. Це можуть бути зволожуючі сироватки, ефірні масла (кокосове, авокадо, виноградних кісточок або масло жожоба), і всілякі тканинні маски і патчі під очі.
5. Во время холодов и морозов в любой непонятной ситуации держите по близости бальзам для губ и крем для рук. И ни при каких обстоятельствах, даже если очень хочется, не облизывайте губы, иначе они тут же обветрятся и могут появиться трещины и ранки.
6. Несмотря на то, что солнце зимой не греет, оно все же излучает вредные ультрафиолетовые лучи, которые способствуют ранним морщинам, пигментным пятнам и различным заболевания, поэтому защитный фактор SPF 15 — это минимум, который обязательно должен присутствовать в составе дневного крема или тонального средства.
7. Ухаживать за кожей тела в сезон теплых колготок и шерстяных свитеров, также необходимо, как и в сезон купальников. И как не хочется принять горячий душ, а потом молниеносно завернуться в теплый, махровый халат, все же мыться желательно теплой водой, чтобы не нарушать естественный уровень влажности кожи и не проецировать чрезмерную сухость кожи. А вот после водных процедур необходимо восстановить ph баланс кожи питательным молочком или лосьоном для тела. Один раз в неделю постарайтесь выделить время и побаловать себя горячей ванной с пушистой пенной. Після обов'язково нанесіть на шкіру суміш з ефірних масел і трохи помасажуйте шкіру.
8. Що стосується декоративної косметики, то варто відкласти до перших пролісків матову помаду, так як її підсушує властивість тільки посилить проблему вічно сухих губ в зимові місяці. Краще щодня використовувати кремові помади або масляні блиски, вони зазвичай добре зволожують і захищають чутливу шкіру губ.