Банний день: чистимо пензлики, гребінці, спонжики
Секрет гарного макіяжу якісної декоративної косметики, а ще в б'юті-інструменти, якими ми наносимо його. Тому так важливо, щоб вони завжди були в бойовій готовності, тобто були чистими і готовими робити нас красивіше і привабливіше. Для цього потрібно ввести в звичку вчасно доглядати за своїми помічниками краси, і вони прослужать чітким нанесенням і хорошою розтушовуванням не один рік. Для цього ми склали план дій по догляду, який допоможе містити всі потрібні нам для створення краси продукти в порядку.
Кожен день
Якщо сьогодні був активний день і на вашому обличчі був присутній тональний крем на масляній основі. Тоді обов'язково відразу після використання, потрібно промити пензель, якою він завдавався. Церемониться м'якими шампунями і гелями для вмивання не варто, вони не зможуть ретельно промити її, і у вашій пензлику будуть поступово накопичуватися мікроби і забруднення. Краще всього скористатися звичайним милом або спеціальним засобом для очищення. Всі інші пензлики, які використовуються для розсипчастих текстур, таких як розсипчаста пудра, рум'яна, хайлайтер. Досить мила спеціальним спреєм або ж навіть антисептиком. Для цього попшикайте безпосередньо на саму пензлик і протріть серветкою, до тих пір, поки на ній не залишиться весь пігмент. А якщо в ряду ваших помічників є ще і б'юті-блендер, то настійно рекомендуємо обзавестися спеціальною щіткою для спонжиков. З ним ви швидше і ретельніше помиєте свого "малюка", якого також потрібно промивати після кожного використання.
Щотижня
У вихідний день влаштовуйте всім своїм кисточкам і спонжикам "велику чистку". Всі пензлики, призначені для розсипчастих косметичних засобів, які дезінфікували з допомогою спрею цілий тиждень, виймає з косметичок, і ретельно промиваємо під краном. Для цього вам знадобиться спеціальний засіб або м'який шампунь, для натурального ворсу краще використовувати дитячий. Так пензлик довше вас буде радувати м'якістю і шовковистістю. Штучний ж ворс допустимо промивати і за допомогою звичайного мила. Наливаємо в долоньку крапельку миючого засобу, додаємо трохи води, щоб було не так концентровано і акуратними рухами проворачиваем хвостик пензлика. Вода повинна бути теплою температури, а не гарячою, інакше є ймовірною, що крім забруднень, пошкодиться клей, на якому кріпиться сам ворс. Сушити слід не в звичному вертикальному положенні, а "головою вниз", або горизонтально. Саме так рекомендують сушити візажисти, для того щоб вода не потрапляла й не руйнувала підстава пензлика. Тому краще на самому початку перед купанням підготувати чистий рушник, на якому розташуються пензлика.
Один-два рази в тиждень
Гребінця, в них накопичується пил, волосся і себум. І часом здається, що вичистити їх досить складно. Але насправді при правильно підібраних інструментах для чищення, таких як, плоска гребінець, зубна щітка або взагалі зубочистка, все стає набагато простіше. Вичистивши все зайве зі свого щітки, влаштуйте їй ванну з пінкою, щоб розчинилася вся залишилася бруд. У цьому вам допоможе шампунь, гель для душу або якщо хочете мноого піни, то не лінуйтеся і діставайте піну для ванни. А після купання сушимо гребінець феном і милуємося результатом.
Якісні пензлики, спонжики, брашінгі і гребінця здатні прослужити багато років, з урахуванням, що господиня буде, дбайливо до них ставиться і регулярно влаштовувати їм "банний день". В першу чергу це потрібно для здорової шкіри, так як чисті інструменти, одно здорова шкіра без почервонінь, висипань і інших неприємних штук. Так що, з турботою ставитеся до своїх б'юті-інструментам, а вони вам у відповідь подарують гарний макіяж без краснеющих наслідків.