Навіщо потрібна база під макіяж
Праймер, база або основа під макіяж - це засіб одного характеру. І жоден професійний візажист "не вийде на роботу" без бази під макіяж у своєму косметичному валізці. А ось прості красуні, які не належать до б'юті-індустрії, ще далеко не всі усвідомили важливість "фундаменту" для макіяжу. Ми вирішили виправити цю ситуацію, розповівши вам про переваги праймера, за які його варто включити в свій базовий косметичний арсенал.
Отже, які головні функції основи для макіяжу і за що його варто полюбити? Праймер, він же база і основа, виступає з'єднувальним ланкою декоративної косметики з поверхнею шкіри. Навіщо потрібно їх "зчіплювати"? Вся справа в тому, що гидролипидная плівка особи може вступати в реакцію з декоративною косметикою і окислюватися, а згодом "плисти", скочуватися і міняти колір. А база під макіяж виступає певним бар'єром, що сприяє більше надійному закріпленню макіяжу і продовження його стійкості. Наступним позитивним моментом у використанні праймера, його здатність (з кращим результатом у порівнянні з тональним кремом) вирівнювати поверхню шкіри, згладжувати дрібні зморшки і приховувати розширені пори. В особенности если ваши поры глубокие и заметные невооруженным взглядом, то тем более стоит обратить внимание на праймер, так как никакое другое средство с этой проблемой не справиться так прекрасно, как он.
“Но я не люблю слоеный пирог на лице”, - скажете вы. Но суть базы под макияж не заключается в том чтобы нанести еще один слой косметики и стать похожей на крайне заштукатуренную особу. Он напротив способствует нанесению меньшего количества тонального крема после.
В чем же главные отличия тональной основы от праймера?
Якщо тональний крем вирівняє і додасть матовості особі, то основа здатний вирівняти структуру шкіри, приховати нерівності, веснянки та заповнити глибокі зморшки. Ваш тональний крем добре підлаштовується під колір шкіри, а ось технологія створення праймера зайшла ще далі. Він здатний створювати ефект м'якого фокусу, розсіювати світло і створювати тим самим відчуття отфотошопленного і гладкого особи без ізьянов. Якщо тональний крем вбирається в шкіру і забиває пори, то праймер, навпаки, лягає захисною плівкою і не дає декоративної косметики проникати глибоко всередину.
Исходя из всего выше описанного, можно сделать вывод, что порой можно вовсе и не наносить тональный крем поверх базы. Это так, но только в случае дневного макияжа и кожи приближенной к идеальной. Во всех остальных случаях, тональный крем обязательный к нанесению. Праймер и тональная основа, это все же не взаимозаменяемые продукты, а скорее идеально дополняющие друг друга средства.
Секрет нанесения праймера в горошине
Основная задача праймера, это способствовать гладкому нанесению тональной основы и надежному скреплению декоративной косметики с кожей. Но не стоит переусердствовать с базовым средством, достаточно будет для всего лица размера в одну горошину, иначе если нанести больше, то макияж попросту потечет и придется идти умываться. Правило, чем меньше тем лучше, в случае базы под макияж, актуально как никогда. А вот наносить тональный крем, рекомендуется только после того как база полностью впиталась. Основа під макіяж містить ще й уходовые компоненти, що додатково буде доглядати за шкірою і посилювати дію зволожуючого крему.